Hebei Huayang Steel Pipe Co., Ltd jest jednym z wiodących producentów i dostawców rur stalowych API 5l psl2 l290m hfw do infrastruktury gromadzenia ropy naftowej w Chinach. Zachęcamy do zakupu taniej rury stalowej API 5l psl2 l290m hfw do infrastruktury gromadzenia ropy naftowej z naszej fabryki. Wszystkie produkty niestandardowe charakteryzują się wysoką jakością i niską ceną.
Przegląd produktu
Rura stalowa API 5L PSL2 L290M HFW jest przeznaczona do systemów rurociągów wymagających określonych właściwości mechanicznych, stałej jakości spoin i zgodności z normami dotyczącymi transportu ropy i gazu. Jego konstrukcja spawana metodą wysokiej częstotliwości sprawia, że nadaje się on do infrastruktury gromadzenia ropy naftowej, gdy wybrane wymiary i warunki pracy spełniają wymagania projektu.
| Parametr | Specyfikacja |
|---|---|
| Standard | API 5L |
| Poziom specyfikacji produktu | PSL2 |
| Stopień stali | L290M |
| Proces produkcyjny | HFW |
| Minimalna siła plastyczności | 290 MPa |
| Wytrzymałość na rozciąganie | 415–655 MPa |
| Maksymalny stosunek plastyczności do wytrzymałości na rozciąganie | 0.93 |
| Minimalna wytrzymałość na rozciąganie spoiny | 415 MPa |
| Typ produktu | Spawana rura przewodowa o wysokiej częstotliwości |
| Główna aplikacja | Infrastruktura gromadzenia ropy naftowej |
L290M to gatunek stali rurociągowej API 5L PSL2 o minimalnej granicy plastyczności wynoszącej 290 MPa. Oznaczenie „M” wskazuje stan dostawy kontrolowany termomechanicznie. API 5L PSL2 określa wymagania dotyczące właściwości mechanicznych zarówno korpusu rury, jak i szwu spawalniczego.




Wydajność materiału L290M
Rura stalowa API 5L PSL2 L290M HFW zapewnia określony poziom wytrzymałości do gromadzenia ropy naftowej i innych zastosowań rurociągowych. Minimalna granica plastyczności rurociągu wynosząca 290 MPa i zakres wytrzymałości na rozciąganie 415–655 MPa pozwalają na dokonanie oceny inżynieryjnej w odniesieniu do warunków projektowych rurociągu. Ostateczny wybór materiału powinien uwzględniać ciśnienie robocze, transportowaną ciecz, temperaturę, narażenie na korozję i obowiązujące przepisy projektowe. Weryfikacja jakości może obejmować analizę składu chemicznego, próbę rozciągania, próbę hydrostatyczną, kontrolę wymiarową i badanie nieniszczące szwów spawalniczych, zgodnie z wymaganiami API 5L i specyfikacji zakupu. Dokumentację dotyczącą identyfikowalności materiałów i kontroli można przygotować zgodnie z wymaganiami projektu.
Siła produkcji rur stalowych

Producent o sprawdzonych możliwościach produkcyjnych
Hebei Huayang Steel Pipe Co., Ltd. jest profesjonalnym producentem rur stalowych posiadającym wiele nowoczesnych linii produkcyjnych obejmujących rury stalowe HFW/ERW, rury stalowe LSAW, rury stalowe ekspandowane na gorąco, rury stalowe antykorozyjne i głęboką obróbkę. Z roczną zdolnością produkcyjną wynoszącą2,75 mln tonzapewniamy niezawodne możliwości produkcyjne dla różnorodnych projektów przemysłowych i infrastrukturalnych.
Nasze zakłady produkcyjne obejmują:
17 linii do produkcji rur stalowych HFW/ERW:OD 48–660,4 mm
4 linie do produkcji rur stalowych LSAW:OD 406,4–2800 mm
24 linie do produkcji rur stalowych rozciąganych na gorąco:OD 230–1020 mm
2 linie do produkcji rur stalowych antykorozyjnych:OD 159–1626 mm
1 Linia do głębokiego przetwarzania rur stalowych

W 2025 r. Huayang znalazł się w rankingu61. miejsce wśród 100 najlepszych prywatnych przedsiębiorstw prowincji HebeiI50. miejsce na liście 100 najlepszych przedsiębiorstw produkcyjnych. Nasza stalowa rura HFW/ERW marki Huayang została również uznana za produkt znanej marki Hebei.
Od zakładów produkcyjnych i sprzętu produkcyjnego po ustandaryzowane procedury produkcyjne, możliwości naszych fabryk umożliwiają spójną produkcję i niestandardowe rozwiązania w zakresie rur stalowych dla klientów na całym świecie.
Od surowca po gotową rurę stalową
Dowiedz się, jak Huayang produkuje rury stalowe LSAW i HFW w ramach ustalonych procesów produkcyjnych, od przygotowania i formowania surowców po spawanie, kontrolę i końcową dostawę.


Zapewnienie jakości i testowanie
Jakość jest kontrolowana w całym procesie produkcji rur stalowych w Huayang, od kontroli przychodzących surowców po weryfikację produktu końcowego. Surowce pochodzą od uznanych dostawców stali i po dostawie poddawane są analizie składu chemicznego, testom właściwości mechanicznych i kontroli powierzchni. Podczas produkcji kontrola procesu i kontrola wymiarów pomagają zapewnić zgodność z obowiązującymi normami i specyfikacjami klienta. Gotowe rury poddawane są odpowiednim kontrolom i testom, które mogą obejmować badania hydrostatyczne, badania ultradźwiękowe (UT), badania radiograficzne (RT), badania prądami wirowymi, kontrolę wymiarową i badania wizualne, w zależności od rodzaju produktu i mających zastosowanie wymagań. Nasze urządzenia badawcze wspierają weryfikację jakości na kluczowych etapach produkcji, a zapisy kontroli i dokumentacja jakości pomagają zapewnić identyfikowalność i pewność zgodności produktu.
Kluczowe możliwości kontroli jakości i testowania
- Kontrola surowca:Skład chemiczny, właściwości mechaniczne i stan powierzchni
- Badania nieniszczące (NDT):Badania ultradźwiękowe (UT), badania radiograficzne (RT) i badania prądami wirowymi, jeśli ma to zastosowanie
- Testy mechaniczne:Próby rozciągania, udarności, twardości i inne zgodnie z wymaganiami obowiązującej normy
- Testy hydrostatyczne:Próba ciśnieniowa zgodnie z odpowiednimi specyfikacjami produktu
- Kontrola wymiarowa i wizualna:Średnica zewnętrzna, grubość ścianki, długość, prostoliniowość, stan spoin i kontrola końca rury
- Dokumentacja jakościowa:Certyfikaty badań materiałów, protokoły inspekcji i raporty z inspekcji stron trzecich, z zastrzeżeniem wymagań zamówienia











Nasz certyfikat





Pakowanie i załadunek na pojazdy

Pakiety szczegółowe dotyczące rur
| Specyfikacja | Sztuk w pakiecie | Łączenie wzoru warstwy | CBM na pakiet | |
| średnica zewnętrzna (mm) | Grubość ścianki (mm) | |||
| 48.3 | 3.68 | 91 | 6,7,8,9,10,11,10,9,8,7,6 | 1.69 |
| 5.08 | 61 | 5,6,7,8,9,8,7,6,5 | 1.13 | |
| 60.3 | 3.91 | 61 | 5,6,7,8,9,8,7,6,5 | 1.77 |
| 5.54 | 37 | 4,5,6,7,6,5,4 | 1.07 | |
| 73 | 5.16 | 37 | 4,5,6,7,6,5,4 | 1.57 |
| 7.01 | 24 | 4,5,6,5,4 | 0.96 | |
| 88.9 | 5.49 | 24 | 4,5,6,5,4 | 1.42 |
| 7.62 | 19 | 3,4,5,4,3 | 1.19 | |
| 114.3 | 6.02 | 19 | 3,4,5,4,3 | 1.96 |
| 8.56 | 10 | 3,4,3 | 0.94 | |
| 141.3 | 6.55 | 10 | 3,4,3 | 1.44 |
| 9.53 | 7 | 2,3,2 | 1.08 | |
| 168.3 | 7.11 | 10 | 3,4,3 | 2.04 |
| 10.97 | 7 | 2,3,2 | 1.53 | |
| 219.1 | 8.18 | 7 | 2,3,2 | 2.59 |
| 12.7 | 5 | 2,3 | 1.73 | |
| 273 | 9.27 | 5 | 2,3 | 2.68 |
| 15.09 | 3 | 1,2 | 1.79 | |
| 323.8 | 10.31 | 3 | 1,2 | 2.52 |
| 17.48 | 2 | 1,1 | 1.26 | |
Ochrona rur
Zabezpieczenie końców rur jest wskazane w przypadku, gdy końcówki rur są ukosowane u producenta rur. W przypadku transportu zagranicznego istnieje szczególnie zwiększone ryzyko uszkodzenia końcówek rur. Jest to spowodowane dodatkowymi procedurami przeładunkowymi w portach i przesuwaniem rur na pokładach statków.
Oprócz zaślepek końcowych lub pierścieni ochronnych,zewnętrzne owinięcie tkaniną ochronnąmożna nakładać wzdłuż korpusu rury. To opakowanie pomaga chronić powierzchnię powłoki przed zarysowaniami, wilgocią i zanieczyszczeniem podczas transportu na duże odległości lub długotrwałego przechowywania na zewnątrz. Zwłaszcza w przypadku rur powlekanych lub malowanych dodatkowa warstwa tkaniny ochronnej znacznie zmniejsza ryzyko uszkodzeń mechanicznych, narażenia na promieniowanie UV i zapoczątkowania korozji, zapewniając, że rury dotrą do miejsca przeznaczenia w optymalnym stanie.





Usługi malowania rur
Oprócz ochrony końców rur i owijania zewnętrznego, Huayang zapewnia rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzebusługi malowania rur stalowychw celu spełnienia różnych specyfikacji projektu i wymagań środowiskowych. Dostępne opcje obejmująekologiczna farba szybkoschnąca na bazie wody, farba epoksydowa, szybkoschnąca farba czarna, farba bitumiczna i farba odporna na wysokie temperatury. Rodzaj i zastosowanie farby można dobrać zgodnie z wymaganiami klienta, zapewniając odpowiednie zabezpieczenie powierzchni na czas transportu, przechowywania i obsługi.
Głębokie przetwarzanie rur stalowych
Oprócz standardowej produkcji rur stalowych, Huayang zapewnia dostosowane do indywidualnych potrzeb usługi głębokiego przetwarzania, aby spełnić różne wymagania projektowe i instalacyjne. Nasze możliwości obejmująspawanie kołnierzy, montaż luźnych kołnierzy, pale rur stalowych, łączenie bardzo długich rur, fazowanie końcówek i inne usługi produkcyjne. Przetwarzanie może odbywać się zgodnie z rysunkami klienta, specyfikacjami technicznymi i wymaganiami projektu, pomagając klientom ograniczyć prace produkcyjne na miejscu i poprawić wydajność instalacji.
|
Przetwarzanie przedmiotów |
Zakres średnic |
Grubość ścianki |
Długość |
|
Fazowanie do kwadratu |
60~1422 |
4 ~ 20 mm |
1~20m |
|
Prostowanie rur |
219~820 |
4 ~ 25 mm |
6.5~20m |
|
Testy hydrostatyczne |
76~1422 |
4 ~ 50 mm |
8~12.5m |
|
Łączenie rur |
60~457 |
Pakiet zgodnie z wymaganiami klienta |
|
|
Bardzo długie zgrzewanie doczołowe rur stalowych |
219~6000 |
Żadnych ograniczeń |
Mniej niż lub równo 60 m |
|
Prefabrykacja rur (połączenie kołnierzowe) |
Spawanie i prefabrykacja rur stalowych można dostosować do rysunków |
Mniej niż lub równo 60 m |
|
|
Obróbka spawania stali wsporczej |
Mniej niż lub równo 60 m |
||
|
Spawanie pali rur stalowych (sprzęgło) |
Mniejsza lub równa 32 m |
||
|
Spawanie zespołu kratownicy rurowej |
Mniej niż lub równo 60 m |
||
|
Spawanie pali rur stalowych |
Mniej niż lub równo 60 m |
||
|
Owiń stalową rurę |
2.5~12m |
||
|
Rozwijanie cewki, zakres szerokości i grubości |
|||
|
Tworzywo |
Rozwijanie |
Szerokość, grubość |
Długość odwijania |
|
Q235B |
1~2.1m |
8 ~ 19 mm |
6~13m |
|
Q355B |
1~2.1m |
8 ~ 16 mm |
6~13m |






Warunki zamówienia i dostawa
Huayang Steel Pipe oferuje elastyczne ustalenia dotyczące zamówień i wysyłki w oparciu o specyfikacje rur, ilości zamówień i wymagania projektu.
- Minimalna ilość zamówienia (MOQ):MOQ zależy od rodzaju rury, wymiarów, gatunku stali i wymagań produkcyjnych. Zamówienia próbne i mniejsze ilości można omówić z naszym zespołem sprzedaży.
- Czas realizacji produkcji:Typowy czas realizacji może wynosić od około 30 do 60 dni od potwierdzenia zamówienia, w zależności od wielkości zamówienia, dostępności materiałów i harmonogramów produkcji. Potwierdzony harmonogram dostaw zostanie dołączony do oferty cenowej lub umowy sprzedaży.
- Warunki handlowe:Możemy omówić warunki EXW, FCA, FOB, CFR i CIF w zależności od miejsca docelowego, ustaleń dotyczących wysyłki i preferencji klienta.
- Warunki płatności:T/T jest powszechnie omawianą metodą płatności. Wskaźnik depozytu, harmonogram płatności salda i inne akceptowalne ustalenia podlegają wzajemnym porozumieniom i warunkom umowy.
- Pakowanie i wysyłka:Rury stalowe można łączyć, znakować i zabezpieczać zgodnie z wymaganiami klienta. Opakowania eksportowe, ustalenia dotyczące załadunku i harmonogramy wysyłki można koordynować w oparciu o zamówienie i port docelowy.
- Oferta i potwierdzenie zamówienia:Aby otrzymać dokładną wycenę, prosimy o podanie obowiązującej normy, gatunku stali, średnicy zewnętrznej, grubości ścianki, długości rury, ilości, wymagań kontrolnych i portu docelowego.
Popularne Tagi: rura stalowa api 5l psl2 l290m hfw do infrastruktury gromadzenia ropy naftowej, Chiny rura stalowa api 5l psl2 l290m hfw do infrastruktury gromadzenia ropy naftowej producenci, dostawcy, fabryka


